درباره ما

فروشگاه اینترنتی آیفونیــما ( لذت خرید اینترنتی )

آیفونیـما بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی در زمینه موبایل و لوازم جانبی موبایل , تبلت و لوازم جانبی و بسیاری از لوازم جانبی دیگر ، در پنجمین سال از خدمات رسانی به مشتریان خود ، با محصولات متنوع و قیمت های بسیار عالی و ارسال رایگان و سریع ، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را بوجود آورده است. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» و «گارانتی برگشت وجه» مهم ترین اصولی است که آیفونیـ ما از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این اصول، هرسال، توانسته است مشتریان بسیار خوبی را جز مشتریان ثابت خود کند. آیفونیــما فروشگاه اینترنتی با انواع مختلف گوشی های آیفون و لوازم جانبی بسیار متنوع در انواع مختلف می باشد و تمامی سفارش ها به تمام ایران با ارسال رایگان انجام می شود.سفارش های تهران و مازندران به مدت یک روز کاری به دست مشتری می رسد و سفارش های شهرستان های دیگر از یک روز تا سه روز کاری(بستگی به شهر مورد نظر دارد) پس از سفارش به دست مشتری می رسد.

 

ارسال پستی آیفونیـما

فروشگاه اینترنتی آیفونیــما بزرگترین فروشگاه اینترنتی موبایل و لوازم جانبی موبایل می باشد.

ساعت کاری آیفونیــما :

شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۹ شب

پنجشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر می باشد.

و همینطور مشتریان عزیز از تمام نقاط ایران می توانند سفارش خود را ثبت کنند و پس از ثبت سفارش و دریافت سفارش شما توسط ما و پس از مراحل بسته بندی محصول سفارشات شما از طریق پست پیشتاز در اداره پست جمهوری اسلامی ایران به تمام نقاط برای شما ارسال خواهد شد.

توجه : هزینه ارسال بسته پستی به تمام نقاط ایران رایگان می باشد.

مدت زمان ارسال بسته توسط آیفونیــما :

در صورتی که سفارش شما از ساعت ۸ صبح تا ۱ بعد از ظهر باشد سفارش مشتری عزیز همان روز توسط ما ارسال خواهد شد و در غیر این صورت سفارش در روز کاری بعد برای مشتری ارسال خواهد شد.

مدت زمان رسیدن سفارش به دست مشتری :

در استان های تهران و مازندران شفارشات بعد از ۲۴ ساعت به دست مشتری خواهد رسید اما در استان های دیگر سفارش از ۲۴ تا ۴۸ ساعت به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.

همچنین آیفونیــما به زودی ارسال پستی جدیدی را در ارسال های خود قرار می دهد که در استان های دیگر هم طی مدت زمان کمتری محصول به دست مشتری عزیز برسد.

 

ضمانت بازگشت وجه

فروشگاه اینترنتی آیفونیــما به مشتریان عزیز خود ضمانت بازگشت وجه می دهد زیرا مهمترین مسئله برای آیفونیـــما رضایت مشتریان می باشد و همیشه در تلاش است تا مشتریان عزیز لذت خرید اینترنتی را حس کنند.

شرایط استفاده از ضمانت بازگشت وجه :

۱.در صورتی که محصولی که به دست شما رسید دارای ضربه خوردگی,خراب بودن,غیر قابل استفاده بودن باشد.

در صورتی که محصولی که به دست شما رسید دارای خرابی هایی باشد (مانند : ضربه خوردگی,خریاب بودن,غیر قابل استفاده بودن)شما می توانید با شماره پشتیبانی آیفونیـــما (۰۱۱۳۳۳۲۲۱۸۰) در روزهای کاری از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب تماس حاصل فرمایید و عکس محصول را به شماره تلگرام پشتیبانی آیفونیـــما (۰۹۳۵۵۰۸۸۶۸۷) یا به ایمیل info@iphonima.com ارسال کنید و محصول را نهایت تا ۲۴ ساعت بعد از دریافت محصول برای ما ارسال کنید و عکس فیش دریافتی از اداره پست را به تلگرام یا ایمیل آیفونیـــما ارسال کرده پس از بررسی کارشناس آیفونیـــما با شما تماس گرفته و پس از گرفتن شماره کارت شما مبلغ برای شما ارسال خواهد شد.

توجه : در صورت مشکل داشتن محصول همان روز با آیفونیـــما تماس گرفته و مشکل را گزارش دهید.

توجه: از پاره کردن جعبه محصول خودداری کنید و حتما محصول خراب با جعبه خودش ارسال شود.

توجه: در صورت گزارش ندادن خرابی محصول طی ۲۴ ساعت کاری آیفونیـــما مسئولیت خرابی محصول را قبول نمی کند.

توجه : اگر محصول پنجشنبه به دست مشتری عزیز رسید و در صورت خرابی تا ساعت ۶ بعد از ظهر پنجشنبه خرابی را گزارش دهد.

۲.سفارشاتی که دارای لوازم الکتریکی می باشند.

سفارشاتی مثل ساعت مچی , اسپیکر , هدفون  و …. قبل از ارسال برای شما عزیزان اول تست شده و در صورت مشکل نداشتن کالا برای شما ارسال خواهد شد و آیفونیـــما به شما ضمانت سالم بودن کالای الکتریکی را می دهد.اما اگر محصول الکتریکی که برای شما ارسال شد دارای زدگی و یا روشن نشود داشته باشد در همان روز با پشتیبانی آیفونیـــما تماس حاصل فرمایید و حتما خرابی را گزارش دهید در صورتی که خرابی توسط کارشناسان ما قابل قبول بود محصول توسط مشتری برای آیفونیـــما ارسال شده و پس از ارسال عکس فیش پستی مبلغ به مشتری عزیز بازگشت داده می شود.

توجه : ضمانت بازگشت وجه در صورت شکستن محصول توسط مشتری به مشتری تعلق نمی گیرد.

توجه :  در صورت استفاده نادرست از محصول در هنگام به کار اندازی محصول و خرابی ( دکمه,سوکت یا یکی از اجزای محصول ) ضمانت بازگشت وجه به مشتری تعلق نمی گیرد.

توجه : توجه داشته باشید که تمامی وسایل الکتریکی توسط آیفونیـــما قبل ارسال تست شده و در صورت مشکل نداشتن محصول برای شما ارسال می شود.

توجه : حتما پس از دریافت محصول و در صورت خرابی محصول بلافاصله خرابی را به آیفونیـــما گزارش دهید.

توجه : کارتن محصول را حتما سالم نگه دارید زیرا در صورت خرابی محصول محصول را با کارتن خود محصول برای آیفونیـــما ارسال کنید

 

توجه داشته باشید که در صورت قبول خرابی محصول و ارسال وحصول توسط شما آیفونیـــما مبلغ محصول و هزینه پستی را به شما پرداخت خواهد کرد.

 

روش های پرداخت در آیفونیــما :

در فروشگاه اینترنتی آیفونیــما پس از انتخاب محصول و اضافه کردن آن در سبد خرید خود و اضافه کردن مشخصات خود ( آدرس,کد پستی,سماره تماس و …. ) در مرحله آخر شما  به روش های پرداخت وارد می شوید.

در آیفونیــما دو روش پرداخت وجود دارد :

۱. روش آنلاین

در این روش شما پس از انتخاب و طی کردن مراحل ثبت سفارش می توانید از طریق گزینه (پرداخت از طریق کارت های عضو شتاب) به صورت آنلاین مبلغ را واریز کرده و محصول برای شما ارسال شود.

در این روش شما می توانید با یکی از کارت های بانکی عضو شتاب خود به صورت آنلاین مبلغ را پرداخت کرده و منتظر دریافت محصول باشید.در هنگام دریافت محصول نه مبلغ پستی و نه مبلغ کالا از شما دریافت نمی شود.

توجه : توجه داشته باشید که حتما کارت شما باید رمز اینترنتی داشته باشد تا شما بتوانید به صورت آنلاین محصول خود را خریداری کنید.

توجه : در هنگام پرداخت آنلاین شما به سیستم بانکی وصل شده و تمام اطلاعات حساب شما در بانک مرکزی محفوظ می باشد.

۲. روش پرداخت در محل

در این روش شما پس از طی کردن مراحل ثبت سفارش به دو گزینه <<پرداخت اینترنتی از طریق کارت های عضو شتاب >> و <<پرداخت در محل>> می رسید که با تیک زدن گزینه پرداخت در محل سفارش شما برای شما از طریق آیفونیــما ارسال شده و در هنگام دریافت محصول خود مبلغ محصول را به مامور اداره پست نقدا پرداخت می کنید.

توجه : سفارش شما در هر دو حالت به صورت رایگان ارسال می شود.

 

تضمین بهترین قیمت

آیفونیــما خرید اینترنتی را اینطور معنی می کند که فردی که بازار بسیار وسیع و جدید اینترنتی ( البته در ایران ) را به بازار سنتی ترجیح می دهد یعنی اهداف و ملاکی برای خود دارد که بازار جدید اینترنتی را ترجیح داده.

یکی از ملاکی که ما از مشتریان خود نظر سنجی کردیم و در اکثریت افراد مشترک است این است که باید قیمت مناسب تری نسبت به بازار سنتی داشته باشد.ما هم یکی از اهداف اصلی که بر پایه آن رو به جلو می رویم قیمت های بسیار مناسب می باشد چرا که ما باور داریم که باید بین بازار اینترنتی و بازار سنتی تفاوت هایی باشد.

از طرفی روز به روز بر سایت ها و فروشگاه های اینترنتی افزوده می شود و روز به روز بازار اینترنتی جای بیشتری در میان افراد باز می کند.فروشگاه اینترنتی آیفونیــما بر این اصل باور دارد که مشتریان عزیزش باید تجربه لذت بخش خرید اینترنتی را بچشند و یکی از مسائلی که خرید اینترنتی را لذت بخش می کند قیمت های مناسب است به همین علت آیفونیــما با در نظر گرفتن قیمت های بازار سنتی و همچنین وارد کردن مستقیم کالا تاکنون توانسته است قیمت های بسیار عالی را به مشتریان خود بدهد و همینطور تضمین بهترین قیمت را به مشتری خود می دهیم چرا که فروشگاه اینترنتی آیفونیــما بر این اصل ساخته شده و روز به روز بهتر خواهد شد.

 

ضمانت اصلی بودن کالا

از آنجایی که روزانه لوازم جانبی با کیفیت پایین وارد بازار می شوند به همین علت خیلی از افراد با نداشتن تجربه و نداشتن شناخت از محصول مورد نظر و خرید این محصولات هم ضرر کرده اند و هم نتوانسته اند محصولی که خریداری کرده اند را استفاده کنند.

به همین علت برای خرید کردن محصول مورد نیاز , افراد باید از محصول خود شناخت داشته باشند تا بتوانند بهترین محصول را انتخاب کرده و بر اساس مبلغی که پرداخت می کنند بتوانند با کیفیت ترین محصول را خریداری کنند.

فروشگاه اینترنتی آیفونیـما با قرار دادن توضیحات محصول و همینطور قرار دادن مشخصات محصولات اصلی به مشتریان خود شناخت مناسب راجع به محصول داده تا مشتریانی که می خواهند محصولی را خریداری کنند فرق بین محصولات اصلی و قلابی را بدانند.

از طرفی دیگر فروشگاه اینترنتی آیفونیـما با قرار دادن بهترین و با کیفیت ترین محصولات به مشتریان خود ضمانت اصل بودن کالا را هدیه می دهد.زیرا هدف اصلی برای آیفونیـما رضایت مشتری می باشد و برای جلب رضایت مشتری خود را موظف می داند که بهترین و با کیفیت ترین کالا ها را وارد سبد کالایی خود کند.

فروشگاه اینترنتی آیفونیـما بر سه اصل جلب اعتماد مشتری,احترام به مشتری و فروش کالای با کیفیت بنا شده و ما بر این سه اصل پایبند خواهیم بود.

قالب ووکامرس