ضمانت اصلی بودن کالا

ضمانت اصلی بودن کالا

از آنجایی که روزانه لوازم جانبی با کیفیت پایین وارد بازار می شوند به همین علت خیلی از افراد با نداشتن تجربه و نداشتن شناخت از محصول مورد نظر و خرید این محصولات هم ضرر کرده اند و هم نتوانسته اند محصولی که خریداری کرده اند را استفاده کنند.

به همین علت برای خرید کردن محصول مورد نیاز , افراد باید از محصول خود شناخت داشته باشند تا بتوانند بهترین محصول را انتخاب کرده و بر اساس مبلغی که پرداخت می کنند بتوانند با کیفیت ترین محصول را خریداری کنند.

فروشگاه اینترنتی آیفونیـما با قرار دادن توضیحات محصول و همینطور قرار دادن مشخصات محصولات اصلی به مشتریان خود شناخت مناسب راجع به محصول داده تا مشتریانی که می خواهند محصولی را خریداری کنند فرق بین محصولات اصلی و قلابی را بدانند.

از طرفی دیگر فروشگاه اینترنتی آیفونیـما با قرار دادن بهترین و با کیفیت ترین محصولات به مشتریان خود ضمانت اصل بودن کالا را هدیه می دهد.زیرا هدف اصلی برای آیفونیـما رضایت مشتری می باشد و برای جلب رضایت مشتری خود را موظف می داند که بهترین و با کیفیت ترین کالا ها را وارد سبد کالایی خود کند.

فروشگاه اینترنتی آیفونیـما بر سه اصل جلب اعتماد مشتری,احترام به مشتری و فروش کالای با کیفیت بنا شده و ما بر این سه اصل پایبند خواهیم بود.

قالب ووکامرس