ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

فروشگاه اینترنتی آیفونیــما به مشتریان عزیز خود ضمانت بازگشت وجه می دهد زیرا مهمترین مسئله برای آیفونیـــما رضایت مشتریان می باشد و همیشه در تلاش است تا مشتریان عزیز لذت خرید اینترنتی را حس کنند.

شرایط استفاده از ضمانت بازگشت وجه :

1.در صورتی که محصولی که به دست شما رسید دارای ضربه خوردگی,خراب بودن,غیر قابل استفاده بودن باشد.

در صورتی که محصولی که به دست شما رسید دارای خرابی هایی باشد (مانند : ضربه خوردگی,خریاب بودن,غیر قابل استفاده بودن)شما می توانید با شماره پشتیبانی آیفونیـــما (01133322180) در روزهای کاری از ساعت 8 صبح تا 9 شب تماس حاصل فرمایید و عکس محصول را به شماره تلگرام پشتیبانی آیفونیـــما (09355088687) یا به ایمیل info@iphonima.com ارسال کنید و محصول را نهایت تا 24 ساعت بعد از دریافت محصول برای ما ارسال کنید و عکس فیش دریافتی از اداره پست را به تلگرام یا ایمیل آیفونیـــما ارسال کرده پس از بررسی کارشناس آیفونیـــما با شما تماس گرفته و پس از گرفتن شماره کارت شما مبلغ برای شما ارسال خواهد شد.

توجه : در صورت مشکل داشتن محصول همان روز با آیفونیـــما تماس گرفته و مشکل را گزارش دهید.

توجه: از پاره کردن جعبه محصول خودداری کنید و حتما محصول خراب با جعبه خودش ارسال شود.

توجه: در صورت گزارش ندادن خرابی محصول طی 24 ساعت کاری آیفونیـــما مسئولیت خرابی محصول را قبول نمی کند.

توجه : اگر محصول پنجشنبه به دست مشتری عزیز رسید و در صورت خرابی تا ساعت 6 بعد از ظهر پنجشنبه خرابی را گزارش دهد.

2.سفارشاتی که دارای لوازم الکتریکی می باشند.

سفارشاتی مثل ساعت مچی , اسپیکر , هدفون  و …. قبل از ارسال برای شما عزیزان اول تست شده و در صورت مشکل نداشتن کالا برای شما ارسال خواهد شد و آیفونیـــما به شما ضمانت سالم بودن کالای الکتریکی را می دهد.اما اگر محصول الکتریکی که برای شما ارسال شد دارای زدگی و یا روشن نشود داشته باشد در همان روز با پشتیبانی آیفونیـــما تماس حاصل فرمایید و حتما خرابی را گزارش دهید در صورتی که خرابی توسط کارشناسان ما قابل قبول بود محصول توسط مشتری برای آیفونیـــما ارسال شده و پس از ارسال عکس فیش پستی مبلغ به مشتری عزیز بازگشت داده می شود.

توجه : ضمانت بازگشت وجه در صورت شکستن محصول توسط مشتری به مشتری تعلق نمی گیرد.

توجه :  در صورت استفاده نادرست از محصول در هنگام به کار اندازی محصول و خرابی ( دکمه,سوکت یا یکی از اجزای محصول ) ضمانت بازگشت وجه به مشتری تعلق نمی گیرد.

توجه : توجه داشته باشید که تمامی وسایل الکتریکی توسط آیفونیـــما قبل ارسال تست شده و در صورت مشکل نداشتن محصول برای شما ارسال می شود.

توجه : حتما پس از دریافت محصول و در صورت خرابی محصول بلافاصله خرابی را به آیفونیـــما گزارش دهید.

توجه : کارتن محصول را حتما سالم نگه دارید زیرا در صورت خرابی محصول محصول را با کارتن خود محصول برای آیفونیـــما ارسال کنید

 

توجه داشته باشید که در صورت قبول خرابی محصول و ارسال وحصول توسط شما آیفونیـــما مبلغ محصول و هزینه پستی را به شما پرداخت خواهد کرد.

قالب ووکامرس