ارسال سفارش در آیفونیما از طریق پست جمهوری اسلامی ایران به تمام نقاط ایران می باشد.پس از ثبت سفارش از طریق مشتری گرامی بعد از ۲۴ ساعت در ساعت ۱۰ صبح هر روز سفارش شما توسط آیفونیما به اداره پست تحویل داده می شود.

همچنین در بعضی از شهرها قابلیت ارسال سفارش با پیک موتوری وجود دارد که در هنگام ثبت سفارش شما می توانید ارسال با پیک را انتخاب کنید تا محصول سریع تر به دست شما برسد

توجه داشته باشید سفارشاتی که قبل از ۱۰ صبح هم ثبت شوند جز ارسالی های همان روز یعنی ساعت ۱۰ صبح قرار می گیرند. سفارشات در شهرستان های استان تهران , مازندران , گلستان و گیلان تا یک روز کاری بعد از ارسال توسط آیفونیما به دست مشتری خواهد رسید.سفارشات شهرستان های دیگر ایران هم بعد از ارسال توسط آیفونیما بین یک تا سه روز کاری به دست مشتری خواهد رسید.
مشتریان عزیز باید توجه داشته باشند که سفارشات روز چهارشنبه به دلیل اینکه در روز پنجشنبه ارسال می شوند روز شنبه به دستشان خواهد رسید.
سفارشات روز های پنجشنبه اگر تا قبل از ساعت ۱۰ صبح باشد همان روز ارسال می شود اگر بعد از ساعت ۱۰ باشد زمان ارسال آن روز شنبه خواهد بود.توجه داشته باشید که هنگام ثبت سفارش و پر کردن اطلاعات سفارشتان اطلاعات را با دقت کامل وارد کنید تا مشکلی هنگام ارسال پیش نیاید.
در صورت خرابی محصول بعد از دریافت سفارش چطور می توانم سفارشم را برگردانم؟در صورتی که محصول شما در هنگام ارسال دچار مشکل یا خرابی شده باشد شما می توانید با شماره ی پشتیبانی سایت تماس بگیرید و سفارش خود را به آدرس فروشگاه ارسال فرمایید پس از بررسی توسط کارشناسان آیفونیما محصول جدید و سالم برای شما ارسال خواهد شد.
اگر پس از دریافت محصول از خرید خود منصرف شدم چطور می توانم محصول را برگشت بدهم؟شما می توانید با شماره پشتیبانی آیفونیما تماس گرفته و پس از هماهنگی محصول خود را برگشت داده و پس از رسیدن محصول به انبار آیفونیما با کسر هزینه پست از مبلغ سفارش مابقی مبلغ به شما عودت داده می شود.
روش ارسال کالا بعد از خرید اقساطی : بعد از دریافت کوپن خرید اقساطی و ثبت سفارش در سایت محصول  مورد نظر طی ۱ تا ۳ روز کاری  بعد از ثبت سفارش برای مشتری ارسال خواهد شد.هزینه ارسال خرید اقساطی رایگان می باشد.د.