ارسال سفارش در آیفونیما از طریق پست جمهوری اسلامی ایران به تمام نقاط ایران می باشد.پس از ثبت سفارش از طریق مشتری گرامی بعد از ۲۴ ساعت در ساعت ۱۰ صبح هر روز سفارش شما توسط آیفونیما به اداره پست تحویل داده می شود.
توجه داشته باشید سفارشاتی که قبل از ۱۰ صبح هم ثبت شوند جز ارسالی های همان روز یعنی ساعت ۱۰ صبح قرار می گیرند. سفارشات در شهرستان های استان تهران , مازندران , گلستان و گیلان تا یک روز کاری بعد از ارسال توسط آیفونیما به دست مشتری خواهد رسید.سفارشات شهرستان های دیگر ایران هم بعد از ارسال توسط آیفونیما بین یک تا سه روز کاری به دست مشتری خواهد رسید.
مشتریان عزیز باید توجه داشته باشند که سفارشات روز چهارشنبه به دلیل اینکه در پنجشنبه ارسال می شوند شنبه به دستشان می رسد پس باید صبوری خود را در دریافت سفارشتان حفظ کنید.
سفارشات روز های پنجشنبه اگر تا قبل از ساعت ۱۰ صبح باشد همان روز ارسال می شود اگر بعد از ساعت ۱۰ باشد زمان ارسال آن روز شنبه خواهد بود.توجه داشته باشید که هنگام ثبت سفارش و پر کردن اطلاعات سفارشتان اطلاعات را با دقت کامل وارد کنید تا مشکلی هنگام ارسال پیش نیاید.
در صورت خرابی محصول بعد از دریافت سفارش چطور می توانم سفارشم را برگردانم؟در صورتی که محصول شما در هنگام ارسال دچار مشکل یا خرابی شده باشد شما می توانید با شماره ی پشتیبانی سایت تماس بگیرید و سفارش خود را برگشت بزنید پس از بررسی توسط کارشناسان آیفونیما مبلغ سفارش شما از طریق کارت به کارت به شما عودت داده می شود.
اگر پس از دریافت محصول از خرید خود منصرف شدم چطور می توانم محصول را برگشت بدهم؟شما می توانید با شماره پشتیبانی آیفونیما تماس گرفته و پس از هماهنگی محصول خود را برگشت داده و پس از رسیدن محصول به انبار آیفونیما با کسر هزینه پست از مبلغ سفارش مابقی مبلغ به شما عودت داده می شود.