شرایط و قوانین آیفونیما

 1. تمام اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی آیفونیما طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.
 2. تمام محصولات موجود در آیفونیما به صورت غیر حضوری و از طریق وبسایت آیفونیما به فروش میرسد .
 3. روش پرداخت محصولات انتخابی در وبسایت آیفونیما از طریق درگاه پرداخت رسمی بانک صادرات و از طریق تمام کارت های عضو شتاب صورت میگیرد.
 4. آیفونیما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
 5. روز کاری از شنبه تا پنجشنبه می باشد به غیر از تعطیلات رسمی کشور ایران که در این صورت سفارش شما بعد از تعطیلات و در اولین روز کاری پردازش شده و برای شما مشتری عزیز ارسال خواهد شد.
 6. در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 7. فروشگاه اینترنتی آیفونیما همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت سلامت و بدون آسیب به دست مشتریان عزیز در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات و تحویل به اداره پست جمهوری اسلامی ایران به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده اداره پست است.
 8. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به فروشگاه اینترنتی آیفونیما اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی اداره پست و کلیه متعلقات و فاکتور به آدرس فروشگاه آیفونیما ارسال شود.
 9. ارسال سفارش بعد از خرید کامل و پرداخت موفق انجام میشود و در صورت کامل نشدن سفارش و پرداخت ناموفق آیفونیما محصول را برای مشتری ارسال نخواهد کرد.
 10. در صورتی که کاربر نام و نام خانوادگی ,آدرس , کد پستی , شماره تماس را اشتباه وارد کند و محصول ارسال شود هزینه ارسال دوباره سفارش بر عهده مشتری می باشد و ارسال دوباره بعد از برگشت محصول و رسیدن به انبار آیفونیما صورت میگیرد.
 11. در مواردی بسیار نادر و با توجه به نوسانات ناگهانی بازار اگر سفارش مشتری عزیز قبل از آپدیت شدن قیمت ها نهایی شود آیفونیما موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اعلام کند و سفارش را لغو کند.