سوالات متداول درباره سفارش مشتری

محصولات سفارش داده شده هر روز از ساعت ۸ صبح در انبار آیفونیما بسته بندی شده و برای مشتریان عزیز ارسال میشود.

بله برای مشتریان وفادار آیفونیما این قابلیت وجود دارد. این قابلیت به صورتی است که بعد از ۱۰ بار خرید از آیفونیما یک کد تخفیف در پنل مشتری قرار میگیرد که با وارد کردن کد تخفیف هزینه ارسال کاملا رایگان میشود.

بله برای بعضی از شهرستان ها این قابلیت وجود دارد همچنین در تهران برای بعضی از محصولات این نوع پرداخت امکان پذیر می باشد

دفتر فروش آیفونیما در استان مازندران شهر ساری می باشد . مشتریان عزیز می توانند با هماهنگی قبلی به آدرس فروشگاه مراجعه کنند و سفارشی که در سایت ثبت کرده اند را به صورت حضوری دریافت کنند.

برای محصولاتی مثل گوشی آیفون , ایرپاد , اپل واچ , و سایر دیوایس های اپل اگر در تهران سکونت دارید سفارش شما بین ۱ تا ۳ ساعت کاری به مشتریان عزیز تحویل داده میشود. همینطور در برخی شهرهای مازندران مانند ساری , قائمشر , بابل , بابلسر , نکا , بهشر و جویبار بین ۱ ساعت تا ۱ روز کاری به مشتریان عزیز تحویل داده میشود. برای سایر شهرهای ایران محصول سفارش داده شده بین ۳ تا ۵ روز کاری به مشتریان عزیز میرسد.

سوالات متداول درباره خرید دیوایس

تمام گوشی های موجود در آیفونیما با ریجستر و گارنتی رسمی و معتبر کشور ایران و به درخواست شما اکتیو شده یا نات اکتیو به شما مشتریان عزیز تحویل داده میشود.

بعد از ثبت سفارش گوشی در آیفونیما اگر در تهران ساکن هستید گوشی شما از ۱ ساعت تا ۱ روز بعد به شما تحویل داده میشود.

در مازندران در شهرهای ساری , قائمشهر , بابل , بابلسر , نکا , بهشهر , جویبار از ۱ ساعت تا ۱ روز و برای سایر شهرستان ها ۱ تا ۵ روز کاری گوشی به شما مشتری عزیز تحویل داده میشود.

گوشی در تهران و شهرهای مازندران از طریق پیک به شما مشتری عزیز تحویل داده میشود و برای شهرستان های دیگر از طریق اداره پست ( پست پیشتاز , پست سفارشی ) به مشتری عزیز تحویل داده خواهد شد.